Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

Legal XP (Xp Orjinal Yapma Programı)

Legal XP (Xp Orjinal Yapma Programı)

Xp kullanıyorsunuz ve orjinal olup güncelleme yapmak isytiyorsunuz….O halde bu program size göre 3 adımda evet sadece 3 adımda xp nizi orjinal lisanslı Xpye cevirebilirsiniz.Programı ilk actınızda bir uyarı alırsınız onu es gecin…Denenmiştir ve kesinlikle sorun yoktur.

Ek olarak sahte yazılım kurbanı olmayın simgesini mutlak görmüşünüzdür.Eğer ürün orjinal deği ilse legal xpde bu sorunuda cözersiniz legali calıştırın aşamaları yapın olay tamamdır.Hatırlatmak isterizki bu programı kullancaksanız mutlaka ama mutlaka antivirüs programlarınızı kapatın.Çünkü elimizde bulunan dosyada virüs olup xp yi kandırmaktadır :D işlemleri yaptıktan sonra yine aynı şekilde pc nizi kullanabikirsiniz.

 

Bunu okumadan indirmeyin.
Legal Xp 3 bileşenin toplamı ile oluşmakta olup antivirüs programları uyarı verir.Bu program var olan keyi değiştirir bunun yanında bir kaç işlem daha yapar.Onun için indirmeden önce antivirüs programınızı kapatın.Legal xp ile işinizi halledin sonra pcnizi restart yapın.Legal xp yi silebilirsiniz.Artık Xp niz legaldir.Yok arkadaş bu uyarı verdi diyorsanız hala ısrar ile anlamıyorsanız iki yol var
1- Orjinal ürün kullanın
2- ctrl + w basın sitemizi kapatın

Biz iyi niyetimizle yaklaşımda bulunduça bazı kendini bilmez asalaklar yüzünden yaptığımız şeylerden soğur olduk.Warezturkey.Net virüs dağıtmaz.Eğer hala keymaker + patchlerin nasıl çalıştığını bilmiyorsanız keymakerli + patchli dosya indirmeyin orjinal ürün alın.Bastıra bastıra söylüyorum bu dosya istediği kadar uyarı versin çok ama çok normal işlemi yapın silin sonra pcyi taratın.

Not: Linkler güncellenmiştir.

Letitbit

 

http://letitbit.net/download/59535.5dfd8b5016bcb71d37cee672754c/Legal.Xp.forumindir.org.rar.html

 

Turbobit

http://turbobit.net/lkjinagggdsk.html

Uploded.To

http://uploaded.net/file/oztykpxv

Rapidshare

 

http://rapidshare.com/files/1345321923/Legal.Xp.forumindir.org.rar

Rar Şifresi : www.forumindir.org